English Language Chinese Sprache vnitrostátní a mezinárodní
zasilatelství


Přeprava leteckých zásilek  
Kontakt

Přepravu leteckých zásilek zajišťujeme prostřednictvím pobočky na letišti Praha – Ruzyně. Zároveň se zahájením činnosti naší letecké kanceláře se společnost Mediasped spol. s r.o. stala plnohodnotným členem WCA (World Cargo Aliance), což nám a tedy i Vám otevírá nové možnosti co do rychlosti, ale především kvality poskytovaných služeb.

V současné době máme uzavřeny smlouvy o využívání cargo kapacit s následujícími leteckými společnostmi: Lufthansa, KLM, Austrian Airlines, Air France, Asiana Airlines, Southafrican Airways, Martinair, United Airlines, British Airways, Finnair a ČSA. Na základě těchto smluv si dovolujeme tvrdit, že jsme schopni odeslat Vaši leteckou zásilku do většiny nalétávaných destinací po celém světě.

Zároveň bychom Vás rádi upozornili na některé naše další zajímavé služby, které pro naše zákazníky zajišťujeme. Jde zejména o možnosti zasílání zásilek nevyplaceně (collect) s následným plným handlingem v cílové destinaci, proclením a doručením Vašeho zboží ke konečnému příjemci. Tuto službu jsme pro Vás schopni zajistit nejen při vývozu, ale samozřejmě i při dovozu.

Ke standardním službám letecké přepravy, jako je celní odbavení leteckých zásilek v exportu a importu, jejich vyzvednutí a rozvoz po České republice, Vám nabízíme rychlejší servis. V případě, že nás zmocníte k zastupování v celním řízení a k vyzvednutí zásilek, nemusíte čekat na avizaci o příletu Vaší zásilky poštou, ale tuto informaci obdržíte telefonicky od nás s minimálním časovým prodlením. Současně Vám podáme zprávu, v jakém stavu je následný proces (vyřízení celních formalit, úhrada případných poplatků a doprava až na místo, dle Vašich požadavků).